Majetkové pojištění od Kooperativy přináší rozšířené služby

Majetkové pojištění od Kooperativy přináší rozšířené služby

Zcela nová rizika, unikátní benefit, rozšířené asistenční služby a řadu dalších zajímavých novinek najdou klienti od začátku května v modernizované nabídce pojištění domácností a nemovitostí od pojišťovny Kooperativa.

Unikátní benefit OBNOVA získají klienti, kteří si sjednají pojištění domácnosti nebo nemovitosti ve variantě KOMFORT. Týká se automaticky všech velkých škod, které přesáhnou 75 % z pojistné částky. „Benefit OBNOVA zaručuje k pojistnému plnění navíc až 50 tisíc korun na obnovu poškozeného či zničeného majetku. Touto paušální částkou chceme ještě účinněji pomáhat klientům, jejichž majetek postihla fatální událost, například v důsledku požáru nebo povodně,“ vysvětluje Tomáš Reitermann, vedoucí Odboru pojištění občanů.Kooperativa také nově reaguje na potřeby klientů související s kybernetickými hrozbami. V rámci připojištění elektronických a strojních zařízení budov jsou nově kryty i škody způsobené hackerskými útoky. „Současným trendem jsou ucelená řešení zařízení napojených na centrální systém budovy, která lze sledovat a ovládat on-line. Tyto komfortní programovatelné systémy na dálkové ovládání však mohou být napadeny prostřednictvím škodlivého software, například počítačového viru či malware,“ upozorňuje Tomáš Reitermann.

Kooperativa zároveň rozšiřuje nabídku zajímavých připojištění jak k pojištění domácností, tak i k pojištění nemovitostí. Stále více majitelů nemovitostí nákladně upravuje své zahrady a okolí domu, hodit se jim proto může připojištění rostlin a porostů na pozemku, které zabezpečí ošetření či znovuobnovení rostlin postižených živelní událostí či vandaly, automaticky je kryto i odcizení pojištěných rostlin. Další novinkou je pojištění hrobu či hrobky, které zahrnuje všechny stavební součásti a příslušenství – včetně těch, jež mají uměleckou či historickou hodnotu.Zajímavou nabídku představuje výhodné připojištění prodloužené záruky pro domácí spotřebiče. Je určeno pro klienty, kteří mají domácnost vybavenou zánovními spotřebiči, na něž se již nevztahuje záruka od výrobce. Pro případ poruchy lze připojistit například tzv. bílou techniku, ale třeba i kotel, bojler či televizor. „Naše nabídka prodlužuje záruku o tři roky, vztahuje se tedy na spotřebiče do stáří 5 let od koupě. Při poruše klientovi zaplatíme opravu spotřebiče, v případě zničení jeho časovou hodnotu, a to až do ročního limitu 30 tisíc Kč,“ představuje novinku Tomáš Reitermann.

Kooperativa také výrazně rozšiřuje asistenční služby, které klientům zdarma pomohou například při zabouchnutí či zablokování vstupních či interiérových dveří, ale i garážových vrat nebo vjezdových bran a vstupních branek na pozemek. „Nově zařídíme asistenci i v případě hrozby způsobené včelami, vosami nebo sršni. A zajímavé jsou i tzv. IT konzultace, které našim klientům pomohou při problémech s výpočetní technikou,“ doplňuje Tomáš Reitermann. Komplexní informace o novém pojištění najdou zájemci na ww.koop.cz nebo u obchodních zástupců pojišťovny Kooperativa.

Zdroj: Kooperativa pojišťovna
Tyto benefity a rozšířené služby se nevztahují na smlouvy, které byly sjednány do 30.4.2017. V případě Vašeho zájmu o nové služby a benefity nás navštivte na adrese: Smetanova 810, Vsetín. Pro domluvení termínu můžete využít telefonní číslo: 774 255 672.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *