Ganoderma lucidum (reishi) 300mg 60 kapslí

Australská firma LEPTIN přináší na trh jeden z nejkvalitnějších přípravků legendární houby reishi – převládající obsah nejúčinnější části houby – výtrusů (spór) – v kapslích, zaručuje maximální účinek přípravku a pozitivní vliv na lidské zdraví.

Ganoderma lucidum (Reishi) – elixír zdraví, štíhlé linie a krásy

Ganoderma lucidum (Reishi) má širokou škálu prospěšných vlastností, je velmi efektivní a její užívání je bezpečné. Studie ukázaly, že tato houba obsahuje nezvykle velké množství látek důležitých pro správnou funkci našeho těla. Toto množství je mnohem větší než u známých bylin.

Ganoderma obsahuje více než 200 nejdůležitějších antioxidantů, polysacharidy, triterpeny, vlákninu, organické germanium, enzymy, adenosiny. Díky svým aktivním složkám byla Ganoderma lucidum ceněna již ve starověku. Byla a stále více je využívána k léčbě mnoha nemocí a zdravotních potíží, jako jsou onemocnění srdce, jater, rakovina, cukrovka, stres, poruchy spánku, oslabený imunitní systém a alergie.

Adaptogeny – nenávykový přírodní a legální doping

Vzhledem k tomu, že užívání Ganodermy lucidum nemá vedlejší účinky, patří do skupiny s názvem adaptogeny.

Adaptogeny zvyšují obranyschopnost organismu, mají harmonizační účinky, účinně přispívají ke zlepšení zdraví a pohody, zlepšují fyzický výkon a mírní následky stresu, jsou nenávykové a neškodné. Jejich činnost je tedy velmi prospěšná pro naše tělo.

Adaptogeny zvyšují kapacitu a produktivitu buněk k využití živin v době, kdy je tělo vystaveno stresu a námaze.

Adaptogeny podporují a udržují správnou rovnováhu endokrinního systému a tím přispívají i ke zvýšení účinnosti imunitního systému.

Posílení imunity (účinky imunostimulační a imunomodulační)

Vlivem infekce a vystavením stresu imunitní systém zvyšuje svou aktivitu a dochází k významnému zvýšení volných radikálů. V takových případech je třeba využít síly a schopnosti adaptogenů. Efektivním adaptogenem je Ganoderma lucidum s mimořádně vysokým obsahem organických sloučenin germania a adenosinů, které zvyšují zásobení buněk těla kyslíkem a zároveň je chrání před škodlivými volnými radikály. Ganoderma lucidum posiluje imunitní systém, je prevencí virových infekcí, chřipky a jejich příznaků. Mírní projevy těchto onemocnění.

Účinné složky Ganodermy tlumí kašel, usnadňují dýchání a dokonce mírní astma. Polysacharidy v Ganodermě jsou užitečné pro osoby infikované virem Epstein-Barrové, který je odpovědný za mononukleózu. Ganoderová kyselina vykazuje anti-HIV aktivitu, proto je Ganoderma v kombinaci s jinými léčivými rostlinami využívána při léčbě AIDS a souvisejících onemocnění, jakož i při léčbě chronické únavy.

Ochrana jater (detoxikace organismu)

Ganoderma lucidum zlepšuje buněčný metabolismus, odstraňuje z těla toxické látky nahromaděné v játrech a chrání je před zanášením škodlivinami. Ganoderma lucidum podporuje fyziologickou funkci jater, reguluje biologické rytmy u zdravých jedinců a napomáhá k uzdravení těch, u nichž byl tento orgán poškozen, nebo je léčen. Proto výrobky na bázi Ganodermy mohou být používány jako prevence i jako prostředek podporující léčbu chronické otravy, chronické hepatitidy a dalších onemocnění jater. Tyto produkty účinně odstraňují nepříjemné projevy spojené se závratí, mdlobami atd. Extrakt z Ganodermy stimuluje přirozenou detoxikaci a regeneraci organismu, působí pozitivně na funkci ledvin, které filtrují a čistí krev od metabolických škodlivin, jedovatých a nežádoucích látek vylučovaných močí.

Onemocnění srdce a hypertenze

Klinické studie a pokusy potvrdily, že houba Ganoderma lucidum účinně rozšiřuje koronární tepny, zvyšuje průtok krve a zlepšuje přítok krve do srdečního svalu, posiluje funkci srdce a zvyšuje okysličení buněk těla. Ganoderma pomáhá chránit srdce před nedostatečným zásobováním krví a je užitečná při léčbě a prevenci kardiovaskulárních onemocnění, snižuje riziko infarktu myokardu a cévní mozkové příhody, aneurysma (srdeční či tepenné výdutě), krvácení do mozku. Ganoderma lucidum má příznivý vliv na snížení hladiny cholesterolu, lipoproteinů a trigliceridů. Zabraňuje progresi aterosklerózy a ukládání nadbytečného cholesterolu v cévních stěnách. Bylo prokázáno, že výtažky z Ganodermy lucidum zlepšují krevní oběh, redukují viskozitu krve a tím zabraňují tvorbě nebezpečných krevních sraženin. Výrobky obsahující Ganodermu posilují účinek antihypertenziv (léků na úpravu krevního tlaku).

Podpora při léčbě rakoviny

Vzhledem k tomu, Ganoderma posiluje imunitní systém, účinně reguluje a aktivuje jeho funkce. To výrazně zvyšuje obranyschopnost organismu proti rakovině. Díky výjimečným složkám, především polysacharidům a některým triterpenům, Ganoderma lucidum může zpomalovat růst nádorových buněk. Díky těmto a dalších vlastnostem je jedním z nejúčinnějších prostředků nejen v prevenci proti rakovině, ale také při léčbě nemoci samotné. Doporučuje se užívat produkty s Ganodermou jako doplňku snižují nežádoucí účinky chemoterapie a radioterapie. Výrobky s Ganodermou současně pomáhají předcházet opakování onemocnění, u pacientů s rakovinou zlepšují kvalitu jejich života a snižují pravděpodobnost výskytu metastáz.

Podpůrná léčba diabetu

Ganoderma lucidum může být účinná náhrada za inzulin. Pomáhá pacientům s vysokou hladinou cukru v krvi. Přispívá ke zmírnění klinických příznaků, jako je žízeň, únava, bolesti břicha, slabost a závratě. Bylo zjištěno, že Ganoderma má v kombinaci s klasickými léky na cukrovku synergický (zesilující) efekt.

Alergie

Ganoderma lucidum je účinná při alergickém astmatu, SLE (systémový lupus erythematodes), revmatoidní artritidě, revmatická chorobě srdeční, alergické rýmě, kožních onemocněních atd. Ulevuje od nepříjemných projevů alergie a pomáhá snižovat rozvoj alergických reakcí. Používání výrobků na bázi Ganodermy výrazně zvyšuje tělesnou odolnost k nepříznivým podmínkám životního prostředí a jejich užívání je naprosto bezpečné.

Poruchy spánku

Ve starých čínských lékařských záznamech lze vyhledat, že jistá červená houba dokáže stabilizovat emoce, přinášet moudrost a zlepšit paměť. Vliv složek obsažených v Ganodermě lucidum na centrální nervový systém je v čínské medicíně využíván již dlouho. Bylo zjištěno, že Ganoderma má výrazný účinek při problémech s nespavostí způsobené chronickým únavovým syndromem (neurastenií), který se pohybuje od 87% do 100%. První účinky mohou být patrné po 10-15 dnech, při současném zlepšení kvality spánku, zvýšené chuti k jídlu a úpravě tělesné hmotnosti. Bolesti hlavy a závratě mohou být sníženy nebo zcela vymizí. Ganoderma lucidum výrazně zlepšuje kvalitu spánku a má také příznivý vliv na emoční stabilitu. Výtažek z Ganodermy ovlivňuje centrální nervový systém podobně jako kofein, přispívá k relaxaci svalů.

Ochrana proti předčasnému stárnutí

Četné polysacharidy a polypeptidy obsažené v Ganodermě lucidum jsou účinným prostředkem v boji proti účinkům stárnutí. Ganoderma Lucidum posiluje a reguluje imunitní funkce. Optimalizace výkonnosti imunitního systému, regulace metabolizmu a posílení syntézy nukleových kyselin a proteinů v krvi, játrech a kostní dřeni, odstraňování volných radikálů a eliminace jejich škodlivých účinků přispívají ke zpomalení projevů předčasného stárnutí.

Pozitivní vliv na krásu

Kosmetika s obsahem Ganodermy lucidum dobývá trh. Ganoderma pomáhá regulovat obsah vody v pokožce, která se díky tomu udržuje hydratovaná, hladká a pružná. Zpomaluje proces jejího stárnutí.

Složení: Ganoderma lucidum spory s rozdrcenou houbou, silicon dioxid

Dávkování: Děti od 3 let věku a dospělí užívají 2 kapsle třikrát denně.

Schváleno Českou potravinářskou inspekcí.

Cena: 299 Kč

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Předmět
Ganoderma lucidum (reishi) 300mg 60 kapslí

Vaše zpráva