Aktuálně doplňujeme náš tým o Obchodního zástupce pro okres Šumperk.

Náplň práce: péče o stávající zákazníky, aktivní oslovování potencionálních zákazníků – lékaři (chirurgické ambulance, kožní ambulance, diabetologické ambulance), lokální lékárny, lokální prodejny drogerie a kosmetiky, masážní salóny, kosmetické salóny. Zpracování nabídek, vyřizování objednávek, celkové zajištění bezproblémové spolupráce s klienty.

Požadavky: bydliště v regionu (znalost regionu), komunikativní, zodpovědná osobnost se schopností plánovat a organizovat si vlastní rozvrh dne, znalost MS Office, uživatelská znalost online komunikačních nástrojů, ŘP skupiny B, předchozí zkušenosti na  pozici medicínského či farmaceutického reprezentanta vítány.

Nabízíme: bezkonkurenční produkty z oblasti zdravotnictví a kosmetiky, zaškolení v oblasti produktů a prodejních dovedností, po zaškolení (3 měsíce) výdělek 30 – 50 tis podle dosažených výsledků.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: kariera@petrhromada.cz případně využijte formuláře.

Pro zodpovězení případných dotazů volejte na telefon: 608 664 111.

Odpovědní formulář – Obchodní zástupce pro okres Šumperk

    Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.