MAGNETICO M1 PRO bílý

Původní cena: 8 999 Kč

Cena po slevě: 6 999 Kč

Bezpečná a snadná jízda
Uvnitř odolného těla ze speciální slitiny, která snižuje hmotnost přístroje je uložen samo balanční gyroskopický systém , který každou setinu sekundu posílá impulsy řídící jednotce. Ta zajišťuje dokonalou stabilitu a perfektní reakci na pohyb jezdce. Samovyvažovací systém ho pak udržuje za každé situace v rovnováze a v případě nehody stroj okamžitě zastaví a brání jeho poškození nebo zranění jezdce.

Ukrytý síla v elegantním těle – dokonalý design
M1 PRO je stvořen pro náročnější uživatele toužící po stroji, který zaujme nejen vzhledem, ale i výkonem. M1 PRO ohání dva elektromotory o výkonu 400 Wattů a s pohonem na baterii je 100% ekologickým způsobem dopravy. Jízda do mírného kopce, také není žádným větším problémem, zvládá stoupání zhruba do 20°. Navíc dokáže rozeznat kvalitu a druh povrchu a přizpůsobit se mu. Nerovnosti či hrboly hravě překonává díky vysoce odolným nafukovacím pneumatikám o průměru 10″palců.

Jednoduchá manipulace a skladnost
Snadná manipulace je u M1 PRO samozřejmostí. Stačí odejmout teleskopická řídítka a uložíte ho do kufru i toho nejmenšího auta. Řídítka jsou navíc nastavitelná do tří poloh, snadno změníte jejich výšku v rozmezí od 611mm do 866mm a pokud si chcete odpočinou od jízdy, stroj za ně držíte a vezete jako cestovní kufr.

Propojení a ovládání přes mobilní technologie – žádný problém
Chytrý LED panel uprostřed stroje poskytne jezdci základní informace zejména o nabití baterie. Světla díky pokročilá LED technologii jsou schopná zobrazit přes 16 milionů barev a chovají se proměnlivě podle toho, jestli jedete, brzdíte nebo se otáčíte. Jejich přizpůsobení, aktualizace firmwaru, dálkové ovládání, alarm, diagnostika a vzdálený monitoring je jen částečný výčet funkcí, které máte k dispozici propojením M1 PRO s aplikací ve vašem mobilním telefonu.

Technické informace:

Motor/motory 2 * 400W /64V
Baterie Lithiová 64V, 4400mAh
Doba nabíjení max 2 hodiny
Dojezd max 20 kilometrů
Maximální rychlost 15 km/h
Úhel stoupání 20°
Nosnost 120 kg
Velikost kol 25.4cm (10″)
Funkce samo vyvažování ANO

Záruční doba: 2 roky

Způsob dopravy:

Osobní předání: Vsetín, Zlín, Valašské Meziříčí.

GLS na dobírku. Doprava bude připočtena k ceně.

  Předmět
  MAGNETICO M1 PRO bílý

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

  Vaše adresa (vyžadováno)

  Způsob dopravy
  (osobní převzetí/GLS)